Fecha actualización:
  • Azken eguneratzea: 2016/11/15
Seleccione su idioma:
inprimatu bidali Aa Aa
Errenteriamusikal

?

Zentroaren Antolaketa 

Administrari Unitatea

Administraria: Kristina Zabala 

Administrari Laguntzailea: Esther Martin

Gobernu-organoak honako hauek dira:

Kide bakarrekoak

Zuzendari kudeatzailea: Jokin Sukuntza Gorritxo

Ikasketa burua: Miren Begoña Lasarte   

Idazkaria: Itziar Busselo

  
   

Kolegiatuak

1. Irakasle klaustroa 


1-1 Musika-hizkuntzaren departamendua:

Marimar Medina
Alberto Santos
Maite Añorga 
Susana Ruiz
Asier Lopez

 


1-2  Hari-arloko departamendua:

Francisco Herrero (Biolina)
Leire Pikabea (Biolina)
Ignacio Alkain (Biola)
Sergio Zapirain (Biolontxeloa)
Abel Perona (Kontrabaxua-Baxu Elektrikoa) 

     
1-3 Haize-arloko departamendua:

Ana Alonso (flauta)
Jon Berruezo (oboea)
Marixi Sesma (klarinetea)
Cele Barros (tronboia, tuba, bonbardinoa) 
Aitor Gaston (tronpeta)
Julen Izarra (saxofoia)
Josi Etxeberria (fagota)
Larraitz Aizpuru (tronpa)
 

1-4 Piano departamentua:

Maite Añorga
Alicia Parra
Itziar Otaño
Nere Luzuriaga
Begoña Lasarte
Javier Fernández - Nora Indakoetxea


1-5 Akordeoi departamentua:

Alicia Parra
José Mari San Sebastián 

 

1-6 Hari pultsatua departamentua :

Ana Camarero-Núñez (gitarra) 



 

1-7 Euskal instrumentuen departamentua:

Itziar Busselo (txistua) 
Jose Mari San Sebastian  (trikitixa, panderoa)
Oskar Estanga (trikitixa, panderoa)
Alberto Santos (dultzaina) 
Lara Michelena (Txalaparta)

1-8 Perkusio departamentua:

Jesús Mari Garmendia - Iraide Ansorena

1-9 Dantza departamentua:

Larraitz Ugartemendia (klakea, dantza klasikoa)
Julene Calvo (dantza klasikoa eta garaikidea)
Jon Maya / Vanesa Castaño (euskal dantza)
Marian Bravo (euskal dantza) 
 

2. Gida Batzordea


2.1 Lehendakaria: 

Garazi Lopez de Etxezarreta

2.2 Bokalak, udal ordezkariak:


Arantzazu Galdos Herriondo 
Elixabete Murua
José Ángel Rodríguez Medina
Donato Larrañaga
José Cruz Legorburu
Miguel María Rodríguez

2.3 Gizarteko bokalak:

2.3.1 Gurasoen ordezkaria: Oscar Otegui Juan
2.3.2 Irakasleen ordezkaria: Francisco Javier Fernandez García
2.3.3 Ikasleen ordezkaria: Irune Martínez Etxarri 
2.3.4 Errenteria Musika kultur elkarteko ordezkaria: Josu Mitxelena Lakarra
2.3.5 Ereintzako ordezkaria: Arantza Coca

 

2.4 Bokalak teknikariak  (zuzendaritza taldea)
Zuzendari Kudeatzailea: Jokin Sukuntza Gorritxo
Ikasketa burua: Miren
Begoña Lasarte Garate
Idazkaria: Itziar Busselo Usabiaga

 

 

 


| Alfonso XI, s/n Kalea (20100) Telefonoa:943 449633, Faxa:943 449663 | © Errenteria Musikal Musika-Dantza Eskola. IFK Q 2000536 I